Fqinji im Totoro 1989 (My Neighbor Totoro) # DUBLUAR_NE_SHQIP ☺:) Mund ta Shikoni Edhe Nga Aparati CELULAR SMARTPHONE TABLET OSE IPAD.

Views: 1.

Seriali 101 Dalmatet Sezoni 1-2 Dubluar ne shqip 1. May 15, 2021 · Dubluarshqip nga: "Jess" Discographic Viti i dublimit: 2016 Në role kryesore (source / burimi): - Suela Xhonuzi: Judy Hopps / Xhudi Hops - Ervin Bejleri: Nick Wilde / Nik Uajld - Klodjana Keco: Dawn Bellwether / Belluether - Xhelil Aliu: Leodore Lionheart / Liodor Zemërluani - Devis Muka: Benjamin Clawhauser / Benxhamin Klauhauzer.

.

Një dinosaur jetim i rritur nga lemurët bashkohet me një udhëtim të mundimshëm në një vend të shenjtë pasi një shi meteori shkatërron shtëpinë e familjes.

Aug 3, 2021 · The Good Dinosaur me Titra Shqip. Një dinozaur i quajtur Arlo, me shpirtin e tij të mirë dhe luftarak që fshihte brenda vetes, arrin të mposhtë frikën që ka dhe madje bëhet shok me një njeri. r/albania.

Filma Me Titra Shqip: The Good Dinosaur.

. 132. Jan 26, 2021 · Dubbed audio: normal pitch, slowed down from PAL speed to normal speed, good quality (except a few seconds) / cilësi e mirë The rest of the audio: PAL pitch, slowed down from PAL speed to normal speed Rezolucioni: 1080x1888 (Full HD) Kohëzgjatja: 79 minuta Prodhuar nga: Walt Disney Productions Shpërndarë nga: Buena Vista Distribution.

45. .

Zhanri: Aksion Animuar Aventurë Filma.

4 deri ne 10.

Seriali Alvinnn! dhe Fytyrëketrushët- Sezoni i 1 Dubluar ne shqip 1. Today I found out that this Skanderbeg statue exists in Brussels-Belgium, built by the Albanian diaspore in the 1960's.

The Good Dinosaur is a 2015 American computer-animated adventure film produced by Pixar Animation Studios and distributed by Walt Disney Studios Motion Pictures. Filma te dubluar ne shqip \\ DublimeneShqip(KS) - Filma të dubluarShqip.

Filmat e Dubluar Ne Shqip mundësohen nga Www.
.
.

From: Filma Vizatimor.

.

Detektivi i Miut të Madh (The Great Mouse Detective) 1986 dubluar ne shqip Lili dhe Endacaku (Lady and the Tramp) 1955 dubluar ne shqip Loraks (The Lorax) 2012 dubluar ne shqip. Në kërkim të Dorit (Finding Dory) 2016 dubluar ne shqip. Meanwhile, the remaining Avengers -- Thor, Black Widow, Captain America and Bruce Banner -- must figure out a way to bring back their vanquished allies for an epic showdown with Thanos -- the evil demigod who decimated the .

. Trailer: YouTube YouTube YouTube. Në kërkim të Dorit (Finding Dory) 2016 dubluar ne shqip. 93 minuta 2015 HD 6. Pershkrimi. Tk.

Filmapro.

Pinoku dubluar ne shqip. Dubluarshqip nga: "Jess" Discographic Viti i dublimit: 2019 Në role kryesore: - Genci Fuga: The Grinch / Grinçi.

SHIKONI FILMA/SERIALE TE DUBLUARA NE SHQIP FILMAT/SERIALET/ANIMET E DUBLUARA NË SHQIP! Sferat e Dragoit GT ( Dragon.

May 11, 2021 · Seriali Titanët e rinj shqip 1.

.

Detektivi i Miut të Madh (The Great Mouse Detective) 1986 dubluar ne shqip Lili dhe Endacaku (Lady and the Tramp) 1955 dubluar ne shqip Loraks (The Lorax) 2012 dubluar ne shqip.

Nov 25, 2017 · Adrift in space with no food or water, Tony Stark sends a message to Pepper Potts as his oxygen supply starts to dwindle.